Financieel Nieuws
MKB: blijf investeren in groei, ontwikkeling en talent
Veel ondernemers in het midden- en kleinbedrijf (MKB) willen innoveren en groeien om succesvol te worden of te blijven. Erg belangrijk in een tijd waar de economische crisis aan de orde van de dag is. Om deze bedrijven te ondersteunen bij hun ambities is onlangs het programma FastForward Futures opgericht. In dit programma wordt de koppeling gemaakt met jong ondernemend talent en volgen de MKB-ondernemers samen met de talenten inspirerende masterclasses.
FastForward Futures is een initiatief van talentenorganisatie Studelta en het Amsterdam Center for Entrepreneurhip (ACE). Het programma bestaat uit twee delen. Thiemo van Rossum, directeur Studelta: ‘In de eerste stap brengen we groeiambities en ontwikkelbehoeftes van bedrijven in kaart en selecteren we ondernemende studenten en starters die binnen een bedrijf in het MKB aan de slag zullen gaan. Dit deel is de expertise van Studelta. In de tweede stap zullen zowel de ondernemer als het talent een fantastische reeks masterclasses doorlopen om de samenwerking nog waardevoller en duurzamer te maken. Dit deel is de specialiteit van ACE.’
Volgens Erik Boer, directeur ACE, is het erg waardevol om als onderneming juist nu te investeren in groei, ontwikkeling en jong ondernemend talent. ‘Gedurende een reeks interactieve masterclasses met thema’s zoals groei, innovatie en duurzaamheid zullen de ondernemers en talenten waardevolle kennis opdoen en hierbij direct van elkaar leren. Het zijn masterclasses met topsprekers uit het bedrijfsleven en de wetenschap. ACE beschikt over een groot netwerk van wetenschappers en topondernemers uit binnen- en buitenland die regelmatig spreken in de programma's van het Center. Zo gaf de internationale groei-expert Verne Harnish (auteur van Mastering the Rockefeller Habits) een masterclass en spreken topondernemers als Michiel Muller, Arko van Brakel en Pieter Geelen op bijeenkomsten voor groeiondernemers. Middels FastForward Futures brengen Studelta en ACE jong ondernemend talent samen met het MKB voor een succesvol en ondernemend bestaan.’
Reacties
Er zijn nog geen reacties geplaatst op dit artikel.
Reacties
Commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van RW Online behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de regels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiemogelijkheden te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
- 21-05-2013 - Er wordt nog minder gebouwd in Eurozone
- 17-05-2013 - Inflatie Nederland bovengemiddeld
- 16-05-2013 - Werknemer wil vakantiegeld liever vandaag dan ...
- 15-05-2013 - Prijs wint van kwaliteit
- 15-05-2013 - Dassault Systèmes neemt FE-DESIGN Group over
- 14-05-2013 - Snelle groei gebruik online freelancers
- 14-05-2013 - HDC Media positief over fusie TMG en Mecom
- 13-05-2013 - TMG: lagere omzet, beter resultaat
- 13-05-2013 - Omzet Ad Pepper gehalveerd
- 10-05-2013 - UPC stabiel
Bureau Nieuws
- 21-05-2013 - What Design Can Do 2013 succes
- 21-05-2013 - Fietsersbond klopt aan bij PSH Media Sales
- 17-05-2013 - SuperRebel.com voor Blue Clinics
- 17-05-2013 - Creative Venue verzelfstandigt online ...
Media Nieuws
- 21-05-2013 - Overeenstemming NPO en vakbonden
- 17-05-2013 - Topman Sanoma stapt op
- 17-05-2013 - Groenten-app delicious.
- 17-05-2013 - Tv grootste invloed surfgedrag op merk en ...
Marketing Nieuws
- 21-05-2013 - AH scoort beste in engagementonderzoek
- 21-05-2013 - Met Heineken naar Sensation
- 21-05-2013 - PepsiCo lanceert dance-platform
- 17-05-2013 - Na Bel-me-niet-register nu het ...

