Toeleveranciers
Uitreiking reuzen opblaasbare kikker aan St. Opkikker
20-06-2012 -
Op 16 juni was het dan zover: Stichting Opkikker ontving de reuzen opblaasbare kikker die zij hadden gewonnen bij de Publi-Air ‘Goede Doelen Actie’. De 5 meter hoge Opkikker is officieel overhandigd tijdens de Ambassadeursdagen, die dat weekend op Safaripark de Beekse Bergen zijn gehouden. Daar konden 950 gezinnen met een langdurig ziek kind genieten van een fantastische dag.
Stichting Opkikker had de meeste stemmen weten te krijgen tijdens de actie die door Publi-Air was georganiseerd om hun 40-jarig bestaan te vieren. Silvia Muije, projectleider van de actie: “We maken regelmatig inflatables in opdracht van goede doelen en dragen deze groep een warm hart toe. Met de actie konden we onze verjaardag vieren door eens iets weg te geven, daar zijn we trots op. We zijn zeer tevreden over het verloop van de actie, die zeker voor herhaling vatbaar is.”
Stichting Opkikker won een reuzen inflatable op maat. En hoe kan het anders: zij kozen voor een mega kikker! Na een productieperiode van ongeveer een maand konden zij hun prijs afgelopen weekend in ontvangst nemen, tijdens de Ambassadeursdagen in Beekse Bergen. Ruud Sliphorst, directeur van Stichting Opkikker: “We zijn heel blij met de mega Opkikker! De opblaasbare kikker zorgde voor veel vertier voor de kinderen en was een geliefde plek om een mooie foto te maken als herinnering aan de feestelijke dag.” Stichting Opkikker organiseert jaarlijks 1700 Opkikkerdagen voor langdurig zieke kinderen en hun gezin.
Reacties
Heintjeeeehh, you go dude!! Goeie actie, mooie foto!
Essie @ 20-06-2012 12:26 uur
Reacties
Commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van RW Online behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de regels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiemogelijkheden te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
- 15-05-2013 - Unilever Food Solutions schakelt 2organize in
- 03-05-2013 - Stukje Zuid-Europa in Van Baerlestraat
- 26-04-2013 - Opnieuw COPC-certificaat voor arvato
- 22-04-2013 - Publi-Air official partner WK Powerboats ...
- 19-04-2013 - Heppie: actieweek voor het goede doel
- 17-04-2013 - Hypsos realiseert pop-up store voor nieuwe ...
- 09-04-2013 - Clear Channel Hillenaar groeit
- 02-04-2013 - USG Capacity en VMC bundelen krachten
- 26-03-2013 - Neopost optimaliseert directmarketingkosten
- 22-03-2013 - Het SmartX Platform gelanceerd
